8
September , 2010
Wednesday

dethuisjournalist.nl

houdt zich bij de feiten

Presentator Valerio is preuts op tv

Posted by admin On september - 24 - 2009

img49354e892b3b7Hoewel Valerio Zeno een van de belangrijkste gezichten is van de brutale omroep BNN, vindt hij het te ver gaan om op tv over seks en drugs te praten. Dat vertelde de presentator in een interview met het AD.

Zeno heeft tijdens zijn sollicitatiegesprek al aangegeven dat hij BNN’s huismerk Spuiten en Slikken niet wil presenteren. “Daarvoor ben ik veel te netjes”, lichtte de 25-jarige toe. “Ik doe er waarschijnlijk al een kwartier over om het woord piemeltje uit te spreken.”

Naar eigen zeggen is de presentator niet preuts. “Met vrienden over seks praten is prima, maar op tv is gewoonweg niet gepast.” Ondanks zijn keurige instelling vindt hij zichzelf ‘honderd procent BNN’. “De omroep bestaat toch niet alleen uit seks.”

De presentator is nog steeds verbaasd over zijn succes. “Blijkbaar kun je met een licht Amsterdams accent, steenkolen-Engels en een slome en monotone stem toch heel ver komen.”

Valerio kwam via het programma 6pack bij TMF terecht. Daar presenteerde hij onder meer Wakker Worden Met Valerio en Valerio’s Datingshow. BNN was de volgende stap, bij deze omroep was hij onder meer te zien in de tv-programma’s ‘Je zal het maar hebben’ en Sterretje Gezocht.

© [CopyRight 2009, Novum]

10:25

Popularity: unranked [?]

  • NuJIJ
  • eKudos
  • TwitThis
  • ZapLog
  • Print
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply






Oneliners

  • 7:43 - Air France overweegt prijsvechter in Frankrijk

  • 7:41 - Nikkei 225 boekt eerste weekwinst deze maand

  • 7:36 - Verkeersboetes met 15% omhoog

  • 9:25 - Obama:gevechtsmissie in Irak is voorbij

  • 9:04 - Gratis navigatie voor I-PHONE

  • 9:02 - PMI duitse industrie daalt in augustus

  • 9:00 - AEX flat op 316,55