Holdren wil gedwongen abortussen en sterilisaties.
On augustus - 9 - 2009
John Holdren (foto), door Obama aangewezen als het nieuwe hoofd van de afdeling Wetenschap & Technologie van het Witte Huis, is voorstander van het uitvoeren van gedwongen abortussen, massale sterilisaties van de bevolking en het opzetten van een ‘transnationale Planetaire Regering’. Overdreven? Een hoax? Bepaald niet, want Holdren schreef deze voornemens al in 1977 in het boek ‘Ecoscience’, waar hij co-auteur van was. Opnieuw hard bewijs dat de regering van Barack Obama precies op het spoor zit van voormalig Nazi-Duitsland.
9 aug 17:03
Lees verder op:http://xandernieuws.punt.nl/?id=545496&r=1&tbl_archief=&
Popularity: 35% [?]







Annelies Says:
De heer John Holdren is zeer bewust “gekozen” om dat te zeggende komende vaccinatie’s zullen vele vrouwen spontane abortussen krijgen. Het sterilisatie-programma loopt al heel lang door vaccinatie’s. Dit valt allemaal onder Agenda 21. Kortom: depopulatie. Complot-theorie? Nee, vraag de vrouwen op de Philipijnen die allemaal onvruchtbaar zijn.Het HPV-vaccinatie-programma was een groot onderdeel daarvan. Helaas heeft Ab Klink daar het onderspit gedolven door mensen die wel de waarheid over het vaccin vertelden.Verdere Cervarix-vaccinatie’s zijn dan ook uitgesteld!
Hij doet opnieuw hetzelfde: mensen beschuldigen van Indianen-verhalen. Alles wat hij hoeft te doen is openbaar maken wat er in de vaccin’s zit, zodat iedereen dat kan onderzoeken indien gewenst. Punt is, dat doet hij niet, dus…….er moet iets verborgen worden! Dit gaat ons allemaal aan. Het RIVM en Ab Klink hebben opnieuw een reclame-bureau ingeschakeld om het komende , niet bewezen, zeer gevaarlijke, Mexicaanse-griep vaccin te promoten!
Waarom een reclame/promotie bureau inschakelen als je als Minister van Gezondheid uitsluitend de gezondheid van de mensen voor ogen hebt? Dan zouden zijn argumenten toch moeten voldoen? Toch is er na het debacle met het HPV-vaccin Cervarix , het bureau ComBat in Amsterdam ingeschakeld. Die via populaire meiden-bladen toch de aandacht wil vestigen op het belang van de vaccinatie met Cervarix.
Kan het zijn, dat mensen meer kritisch en bewust zijn geworden van de gevaren van vaccinatie’s. Al die Thimerosal (kwik) Formaldehyde (kankerverwekkend, aluminium-hydrocide( zeer gevaarlijk ), squalene MF59, ( zeer dodelijk )en de rest weten we niet!!!
Holdren weet precies wat hij zegt en daarmee is zijn bedoeling ook heel duidelijk.
Posted on augustus 10th, 2009 at 05:24
jo Says:
Lees eens meer over zilverwater
maar gebruik het nooit te veel ervan
en te lang aan 1 stuk door.
sommige krijgen dan een vreemde kleur huid ervan
en dat is zeker niet de bedoeling
gewoon de hoeveelheid in nemen
die er voor staat
Posted on september 12th, 2009 at 14:02