12
March , 2010
Friday

dethuisjournalist.nl

houdt zich bij de feiten

Breaking news:vliegtuigkaping in China

Posted by admin On augustus - 9 - 2009

Nieuwsagentschappen melden een vliegtuigkaping in de provincie Xinjiang

Meer volgt:Dit is ook de provincie waar recent Oeigoeren en Han-Chinezen grote rellen veroorzaakten en duizenden Oeigoeren verdwenen.

Het was het grootste etnische geweld in decennia waarbij in Urumqi 197 mensen omkwamen en meer dan 1700 gewonden vielen, volgens de officiële telling, de regering zei dat het geweld was van separatisten en terroristen.

Een ambtenaar die dienst heeft in Urumqi zegt niks van een kaping te weten.

19:00 volgens bronnen van Chineze media is het geen vliegtuigkaping maar een bommelding, het zou een Afghaans toestel betreffen dat zou landen in Xinjiang, hulpdiensten zijn onderweg naar het vliegveld.
Het vliegtuig zou niet mogen landen in Urumqi, maar zou in Kandahar, Afghanistan geland zijn.

Echter een persvoorlichter van de Navo troepen in Afghanistan zei dat ze van de luchthaven in Kandahar geen verslag hebben gekregen van een gedwongen landing.

“Ik betwijfel of iets dergelijks heeft plaatsgevonden op basis van de informatie hebben we nu,” , aldus US Navy Chief Petty Officer Brian Naranjo D. “Dat is een belangrijke activiteit” . Als er iets gebeurt wat belangrijk is zouden we dat weten.

Popularity: 35% [?]

  • NuJIJ
  • eKudos
  • TwitThis
  • ZapLog
  • Print
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply






Oneliners

  • 0:36 - ROOFOVERVAL POKERTOERNOOI IN BERLIJN HYATT HOTEL

  • 0:26 - 93 procent bevolking ijsland stemt tegen icesave terugbetaling

  • 11:03 - Wouter Bos noemt Balkenende een slechte premier

  • 11:00 - Yves Leterme:Dwangsommen voor asielzoekers zijn gruwelijk

  • 17:57 - Slot AEX 338,68 plus 1,87%

  • 16:55 - Minder werkloosheid in V.S. boost AEX plus 1,6% om 16:36

  • 16:20 - Buurthuis de bunthoef in Oosterhout blijft voorlopig gesloten